Johto

Toimitusjohtaja Tuomo Kantola Tuomo Kantola
Toimitusjohtaja
Alva-yhtiöt Oy
0503100183
tuomo.kantola@alva.fi
Verkkojohtaja Kari Kautto Kari Kautto
Verkkojohtaja
Alva-yhtiöt Oy
0405532192
kari.kautto@alva.fi
Kehitysjohtaja Tiina Mikkola Tiina Mikkola
Kehitysjohtaja
Alva-yhtiöt Oy
0407475309
tiina.mikkola@alva.fi
Talousjohtaja Pasi Jalonen Pasi Jalonen
Talousjohtaja
Alva-yhtiöt Oy
0500790669
pasi.jalonen@alva.fi
Alex Schreckenbach Alex Schreckenbach
Tuotantojohtaja
Alva-yhtiöt Oy
0509110575
alex.schreckenbach@alva.fi

Yritysmyynti

Teemu Brandt
Asiakkuuspäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0407541677
teemu.brandt@alva.fi
Teuvo Kangas
Asiakkuuspäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0505901039
teuvo.kangas@alva.fi
Ilkka Mustonen
Asiakaspäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0406692363
ilkka.mustonen@alva.fi
Mirva Pietilä
Asiakaspäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0406232815
mirva.pietila@alva.fi
Markus Karevaara
Asiakaspäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0407573991
markus.karevaara@alva.fi
Riku Martikainen
Liiketoimintapäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0406682657
riku.martikainen@alva.fi
Herkko Torssonen
Kehityspäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0405487661
herkko.torssonen@alva.fi

Viestintä ja markkinointi

Minna Hanski
Tuotehallinta- ja viestintäpäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0503229585
minna.hanski@alva.fi
Teija Hänninen
Viestinnän ja markkinoinnin asiantuntija
Alva-yhtiöt Oy
0406312211
teija.hanninen@alva.fi
Miia Hyvärinen
Viestinnän ja markkinoinnin asiantuntija
Alva-yhtiöt Oy
0451113560
miia.hyvarinen@alva.fi

Tietosuoja

Tietosuoja
Tietosuojaan liittyvät asiat
Alva-yhtiöt Oy
0407475309
tietosuoja@alva.fi