Yritysmyynti

Mirva Pietilä
Myyntipäällikkö, myynti ja markkinointi
Alva-yhtiöt Oy
0406232815
mirva.pietila@alva.fi
Teuvo Kangas
Asiakkuuspäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0505901039
teuvo.kangas@alva.fi
Merja Heinonen
Asiakkuuspäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0505936548
merja.heinonen@alva.fi
Nina Aittokangas
Asiakkuuspäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0505707788
nina.aittokangas@alva.fi
Riku Martikainen
Liiketoimintapäällikkö
Alva-yhtiöt Oy
0406682657
riku.martikainen@alva.fi

Johto

Toimitusjohtaja Tuomo Kantola Tuomo Kantola
Toimitusjohtaja
Alva-yhtiöt Oy
0503100183 (johdon assistentti)
tuomo.kantola@alva.fi
Verkkojohtaja Kari Kautto Kari Kautto
Verkkojohtaja
Alva-yhtiöt Oy
0405532192
kari.kautto@alva.fi
Kehitysjohtaja Tiina Mikkola Tiina Mikkola
Kehitysjohtaja
Alva-yhtiöt Oy
0407475309
tiina.mikkola@alva.fi
Talousjohtaja ja lämpöliiketoiminan johtaja Pasi Jalonen Pasi Jalonen
Talousjohtaja
Alva-yhtiöt Oy
0500790669
pasi.jalonen@alva.fi
Alex Schreckenbach Alex Schreckenbach
Tuotantojohtaja
Alva-yhtiöt Oy
0509110575
alex.schreckenbach@alva.fi
Toni Luhti
Digitaalisen liiketoiminnan ja asiakkuuksien johtaja
Alva-yhtiöt Oy
0503446566
toni.luhti@alva.fi

Viestintä

Teija Hänninen
Viestinnän asiantuntija
Alva-yhtiöt Oy
0406312211
teija.hanninen@alva.fi

Tietosuoja

Tietosuoja
Tietosuojaan liittyvät asiat
Alva-yhtiöt Oy
0407475309
tietosuoja@alva.fi